Звіт за діяльність 2017-2019


Презентуємо детальний звіт за діяльність ГО “Центр перспективних ініціатив та досліджень” за 2017-2019 роки. Організація була заснована в 2017 році та мала кілька успішних проєктів за цей час. Стрімкий інституційний стрибок Центр здійснив за 2019 рік – була розширена команда проєкту, проведена стратегічна сесія, налагоджені внутрішні процеси розробки аналітики та медіа-матеріалів, реалізовані успішні проєкти.

 

За цей час організація побудувала партнерські зв’язки із 9 організаціями, долучилася до діяльності 3 платформ.

 

Завдяки реалізації спільних проєктів із Democracy Reporting International в Києві та Львові була створена спільнота випускників навчальних програм – 45 осіб.

 

В рамках проєкту “Молодь – потенціал регіону” 21 учасники програми опанували компетенції та знання, необхідні для успішної самореалізації на держслужбі в регіонах, 7 пройшли стажування в ОТГ, Львівській облдержадміністрації, облраді та мерії, 5 випускники були офіційно працевлаштовані.

 

Проєкт “Жінки в екології” в форматі текстових та відеоінтерв’ю розказав 6 історій успішних жінок, які займаються захистом довкілля в політиці, громадській діяльності та науці.

 

Серія експертних інтерв’ю “17 сталих питань” – є об’єднуючою темою для всіх проєктів Центру, адже орієнтована на висвітлення Цілей сталого розвитку.

 

Детальний звіт –

Дата публікації: 27.12.2019