Міжнародний семінар з захисту прибережних територій

Представниця ГО “ЦПІД” взяла участь у семінарі з захисту прибережних територій у Франції


22-24 жовтня 2019 року у місті Біарріц (Франція) відбувся четвертий міжнародний семінар із захисту прибережних територій. На заході ГО “Центр перспективних ініціатив та досліджень” представляла Наталія Гончарова, членкиня організації.

В рамках семінару учасники обговорили результати роботи, які були досягнуті за період з 2012 року, презентували локальні ініціативи та успішні проекти міжнародної співпраці. 

 

Окремим фокусом роботи семінару стала інформаційно-просвітницька діяльність, особливо в розрізі взаємодії між освітними та природохоронними державними органами” – зазначила Наталія Гончарова. В межах діяльності Центру пані Наталія планує зйомки коротких інформаційних роликів спрямованих на виховання культури сталого споживання у школярів молодших класів.

 

Для покращення природоохоронних заходів у прибережних територіях експерти погодили спектр ключових проблем та способів їх вирішення.

 

Конференція об’єднала 500 учасників і завдяки зустрічі відбулось створення якісних зв’язків між діячами природоохоронної сфери зі всьго світу, задля забезпечення послідовної та ефективної роботи у сфері захисту прибережних територій.

 

Дата публікації: 28.10.2019