ГО “ЦПІД” прийнято в члени Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства


Керівний комітет Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства розглянув заявку ГО “Центр перспективних ініціатив та досліджень” та прийняв рішення долучити Центр до Робочої групи 4 «Контакти між людьми» та Робочої групи 3 «Довкілля, енергетична безпека та зміна клімату»

Олександра Азархіна, член правління ГО “ЦПІД” представлятиме організацію в РГ4 “Контакти між людьми”, а Володимир Білоконь, член ГО “ЦПІД” – в РГ3 «Довкілля, енергетична безпека та зміна клімату».

 

Участь у Платформі – це можливість вивести проєкти та ініціативи Центру на всеукраїнський рівень, залучити до їх реалізації провідні українські громадські організації. Враховуючи те, що експертиза на відповідність праву ЄС та євроінтеграція є одними із ключових напрямків діяльності Центру, членство в Національній платформі Форуму громадянського суспільства Східного партнерства є умовою для його подальшого розвитку.

 

Довідково

Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства діє в рамках багатонаціональної платформи організацій громадянського суспільства з країн Східного партнерства, країн-членів ЄС, як міжнародних так і національних мереж. 

Платформа є неформальною мережею організацій громадянського суспільства та має на меті забезпечувати регулярний діалог між представниками організацій громадянського суспільства, українськими урядовцями й парламентарями, а також представниками європейських інституцій під час реалізації та моніторингу ініціативи Східного партнерства ЄС у двосторонньому та багатосторонньому вимірах.

Дата публікації: 17.12.2019