Спільнота випускників
освітніх програм

Програма “Молодь – потенціал регіону” об’єднує активних та талановитих молодих людей, які пройшли три рівні відбору та успішно завершили 4-місячне навчання з основ державного управління. Детальніше про проект.


Випуск весна-літо
2019

Львівщина


“Школа майбутній державний службовець” зібрала 22 молодих лідерів, які отримали знання з державного управління, євроінтеграції, комунікацій та міжвідомчої взаємодії. Детальніше про проект.


Випуск літо 2017

Київ

Олександра Трубнікова
Влада Троян
Олександр Коваль
Кирило Тулін
Михайло Мозоль
Лілія Шилова
Павло Старіков
Руслан Ратушний
Юлія Колосовська
Тетяна Середа
Марина Колосова
Віталій Зюзін
Валентина Яблунівська
Надія Чиркова

Аспірантка кафедри суспільного розвитку і суспільно-владних відносин Національної академії державного управління при Президентові України.

 

Коло наукових інтересів: ціннісно-інституціональні виміри освіти в публічному управлінні, навчання державних службовців, цінності державної служби, цінності освітнього процесу, роль освіти в публічному управлінні.

 

До цього  1,5 роки працювала на посаді спеціаліста І категорії відділу освіти Слов’янської міської ради Донецької області.

 

Випускниця трьох  рівнів Громадської школи дієвих практик Європейського Союзу «CiSEP».

 

Має сертифікати тренера з проектного менеджменту в ЄС та з Evidence-Based Public Policy Making.

 

Вивчала конструювання законопроектів в Академії сучасного політика.

 

В 2014 році закінчила ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», здобула спеціальність «Математик. Викладач математики».

 

Вважає, що 4 речі можуть зробити людину щасливою: мир, любов, цікава робота та подорожі.

Наталія Гончарова

Викладачка англійської мови, популяризаторка стилю життя дружнього до довкілля.

 

Закінчила Кримський коледж економіки та управління та Таврійський національний університет імені Вернадського. Навчалася на готельному та ресторанному бізнесі в Інституті Бастії (Корсика, Франція). Працювала викладачем, перекладачем та менеджером у галузі туризму.

 

З 2013 року постійно проживає у Франції.

 

Цікавиться ініціативами зеленої економіки, рециклінгом і популяризацією сучасних екологічних проблем та шляхів їх вирішення.

Юлія Хрущ

Працює менеджером-координатором школи іноземних мов “ Lingoo LTD”. Закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка, спеціальність – “Екологія, охорона навколишнього природного середовища”. Цікавиться проблематикою поводження з відходами у гірських місцевостях, а також впровадженням стратегії сталого розвитку в Україні.

Волонтер ГО “Зелений ліхтарик” у м. Львів

 

Життєвий девіз – “Contra spem spero”
В рамках програми “Молодь – потенціал регіону” стажувалася у Львівській обласній державній адміністрації, в департаменті екології та природних ресурсів.

Рожок Роман

Випускник програми “Молодь — потенціал регіону! Твори зміни сам” Центру перспективних ініціатив та досліджень та Democracy Reporting International. Під час програми проходив стажування в Департаменті соціального захисту населення ЛОДА.

 

2014 року здобув вищу освіту за спеціальністю «Економіст, експерт з зовнішньоекономічної діяльності». 

 

Після участі у Революції Гідності, у липні 2014 року, Роман пішов добровольцем у 24-й окремий штурмовий батальйон «Айдар», де впродовж року був командиром взводу. Звільнився з лав Збройних Сил України літом 2015 року у званні лейтенант.

 

Працював у ГО  «Клуб Ділових Людей Україна», напрямок діяльності — розвиток малого бізнесу в Україні. Пізніше, був регіональний керівником Центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB Lviv.

 

2019 закінчив Український католицький університет. Спеціальність — публічне управління та адміністрування. Стипендіат Western NIS Enterprise Fund.

Баволяк Надія

Працює проектним менеджером у SEO компанії, голова ГО “ГРОМАДА ДІЄВИХ ЗМІН”. Цікавиться процесами формування територіальних громад у Польщі, децентралізацією та діяльністю ОМС в Україні, а також досліджує практики Америки у застосуванні реклами на вплив свідомості американців періоду 1920-1930р.р. (Перехід від культури характеру до культури особистості, “Велика депресія” та роль американських художників). Працює над такими проектами: еко — «Не обмежуй свій дім своїм подвір`ям» та освітній — «Свідомий громадянин».

 

Життєве кредо:

 – ”Єдиною межею наших завтрашніх звершень стануть наші сьогоднішні сумніви”.

– ”Навчання ніколи не вичерпує розум”.

 

В рамках програми “Молодь – потенціал регіону” стажувалася у Львівській обласній раді, департаменті інформаційно-комп’ютерного забезпечення та доступу до публічної інформації.

 

Закінчила Кафедру дизайну НЛТУУкраїни.

Кудряєва-Сангулія Ірина

Працює в управлінні капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації провідним спеціалістом відділу технагляду і проектних робіт.

Закінчила факультет «Промислове і цивільне будівництво» Національного університету «Львівська політехніка», зараз здобуває
другу вищу освіту з спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в національному університеті «Львівська політехніка», пройшла стажування у Вищій школі державного управління Тюринґії (Німеччина).

Цікавиться реформуванням засад державного управління в Україні та впровадженням моделі E-Governance в українську практику врядування. Зокрема опублікувала матеріали в збірниках наукових праць таких міжнародних науково-практичних конференціях як:
«Перспективні напрямки розвитку економіки, обліку, управління та права: теорія та практика»,
«Наукові записки молодих вчених»
«Наукові відкриття та фундаментальні наукові дослідження: світовий досвід»

В рамках програми “Молодь – потенціал регіону” стажувалася у відділі реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради.

Зіменко Христина

Працює юристом ТОВ «ЕСПІПІ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЮКРЕЙН», голова ГО «Дієва», координаторка Львівського міського осередку жіночого руху «Я МОЖУ!». Цікавиться питаннями гендерної рівності.

Закінчила НУ «ОЮА», магістр права. В рамках програми «Молодь – потенціал регіону» стажувалась у Львівській обласній раді, юридичний департамент.

Улюблена країна — Україна.

Улюблена книга — Ернест Хемінгуей «Старий і море».

Улюблена цитата — «Дія є найвиразнішим розкриттям людини.» — Г.-В. Ф. Гегель.

Данилиха Остап

Навчається на 2 курсі магістратури юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціалізацією «Організаційно-правове забезпечення органів публічної влади в Україні» (перша вища освіта); а також на 2 курсі бакалаврату інституту післядипломної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Психологія» (друга вища освіта).

На даний момент не працює, подається на вакантну посаду спеціаліста у відділ молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

В рамках програми “Молодь – потенціал регіону” стажувався в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Дубовик Тетяна

Графічний дизайнер.

Здобула вищу освіту в області графічного дизайну в Луганському національному університеті.

Більше 8 років досвіду створення візуальної ідентифікації та дизайнерський супровід промо-акцій різного масштабу великих українських компаній і проектів міжнародної технічної допомоги.

Більше 50 проектів на різних ринках і в різних категоріях бізнесу.

Ангела Бочі

Експерт з Економіки та Фінансів

Економіст, закінчила Київський Національний університет імені Тараса Шевченка

Марія Куцевол

Експерт з соціальної політики

Юрист, закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Володимир Білоконь

Має багаторічний досвід експертної діяльності з підготовки державних природоохоронних стратегій як загально-екологічного так і водно-ресурсного спрямування, а також інструментів їх реалізації як на рівні програм чи планів дій, так і нормативно-правової їх підтримки.

 

Експерт у галузі екологічної та водної політики, кандидат географічних наук. Має досвід роботи у наукових, державних та міжнародних організаціях, що опікуються питаннями стану навколишнього середовища, серед них — Мінприроди, Державна екологічна інспекція, екологічні програми Глобального Екологічного Фонду та ПРООН, проекти технічної допомоги ЄС. Має також досвід експертно-аналітичної роботи в НУО. Здійснював координацію роботи із розробки Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року та НПД, як головного інструмента його реалізації». Вказані документи стали головною передумовою отримання Україною коштів Секторальної бюджетної підтримки ЄС. За отримані досягнення у зазначеній сфері нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Антон Савочка

Бізнес-тренер, консультант з управління, ігротехнік, коуч та фасилітатор, PhD (Доктор философии). Сертифікований бізнес-тренер (ICBT) та сертифікований спеціаліст за системою DISC (TOMAS PPA), фасилітатор за методологією ICA та бізнес-ігротехнік (Skolkovo Business School).

 

Керував школою проектного менеджменту в корпорації “Юрія-Фарм”, працював бізнес-тренером у “АХА Страхування” та спеціалістом з розвитку персоналу Platinum Bank.

 

Маючи успішний досвід впровадження систем навчання керівників в Україні та світі, в рамках діяльності в ГО “ЦПІД” Антон планує розробити системи мотивації та підвищення ефективності державних службовців, адже за його переконанням саме особистість є ключовим героєм будь-яких суспільних перетворень, і тим-паче — євроінтеграційних реформ.

Публікації автора.

Олена Феленюк

Досвідчений експерт з понад 14 років унікального досвіду з питань СОТ і угод про вільну торгівлю (ЄАВТ,ЄС, Чорногорія, Канада, Ізраїль), розвитку торгово економічних відносин з країнами АСЕАН і Сінгапуру, й роботи в державних органах —

 

Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, Урядовому офісі з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, та на дипломатичній службі — Посольстві України в Республіці Сінгапур, Бруней та Новій Зеландії.

 

Взяла участь у понад 25-ти програмах підвищення кваліфікації з питань СОТ, європейської та євроатлантичної інтеграції, організованих міжнародними організаціями, урядами держав-членів ЄС, Швейцарії, Японії, Сінгапуру, Канади.

 

Має ступінь магістра в галузі економіки, КНЕУ.

 

Автор низки аналітичних робіт з питань міжнародної торгівлі.

Семен Павленко

Стажувався у Директораті стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства палива і енергетики України, Командi пiдтримки реформ при Мiнiстерствi екологiї та природних ресурсів України, кліматичному бюро округу Havelland (федеральна земля Бранденбург, ФРН), комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Станом на сьогоднi займається аналітичним супроводом судових справ щодо «дизельного скандалу» Volkswagen (Freshfields Bruckhaus Deringer LLP, Гамбург, ФРН).

Співавтор аналітичного компаративного дослідження «зеленої» тематики німецьких та українських політичних партій (видано у співробітництві з Фондом Гайнріха Бьолля на замовлення Міжфракційного депутатського об’єднання «Зелена енергія змін»).

В рамках діяльності ГО “ЦПІД” фокусує зусилля на проектах щодо впровадження цілей сталого розвитку на місцевому та загальнонаціональному рівнях та сприянні підвищенню рівня екологічних освіти та свідомості українських громадян.

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Університет імені Рупрехта-Карла (Гайдельберг, ФРН). Наразі навчається на магістерській програмі Університета міста Бремен (ФРН).

 

Публікації автора.

Юрій Цуп

Спеціалізується на управлінні ГІС проектами, обробці картографічної інформації, адмініструванні веб-ресурсів, написанні технічних завдань, проведення майстер-класів та презентацій.

 

Має досвід участі в окремих етапах виконання регіональних містобудівних проектів, формуванні геоінформаційних систем підтримки рішень для цілей планування територій та регіонального розвитку.

 

Закінчив Військовий Інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Галина Рибалко

Має більше 10 років професійного досвіду у забезпеченні адміністративного супроводу консалтингової компанії BDO. Спеціалізується на виконанні організаційних задач, забезпеченні належного документообігу та контролі ефективності роботи команди.

 

Закінчила Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка та Національну академію статистики, обліку та аудиту.

 

Публікації автора.

Анатолій Куцевол

Член Правління, Голова та співзасновник ГО “ЦПІД” (2017-2020), радник Прем’єр-міністра та Віце-прем’єр-міністрів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції (2020), директор Команди підтримки реформ при Міністерстві екології та природних ресурсів України (Мінекоенерго) (2017-2019).

 

Має 16 років експертного та управлінського досвіду. Працював у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, Секретаріаті Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України. В Урядовому офісі з питань європейської та євроатлантичної інтеграції виконував функції заступника директора.

 

Очолював напрям міжнародних відносин та відносин із державними органами у юридичній фірмі, працював директором Всеукраїнського об’єднання “Платформа Громадянських Ініціатив”. Має вищу філологічну та фінансову освіти, магістр державного управління.

 

Є випускником Програми професійних стажувань (Professional Fellows Program) PFP при Американських Радах.

 

Блог на Ліга.net

Олександра Азархіна

Член правління ГО “ЦПІД”, співзасновниця агенції розумних комунікацій FIXER Agency, автор курсу Школи комунікацій в галузі охорони здоров’я.

 

Досвідчений медіа-менеджер, експерт з публічних комунікацій для бізнесу, некомерційного сектору та державних установ. Працювала продюсером англо- та російськомовних ефірів на Громадському телебаченні. Має досвід із консультування Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства екології та природних ресурсів України з питань комунікацій реформ.

 

Магістр політичних наук, двічі проходила наукове стажування у Парижі, автор наукових статей з тематики розвитку нових медіа та мережевих організацій в урбаністичному просторі.

Микола Кузьо

Голова Правління ГО “ЦПІД”, експерт у сфері європейської інтеграції та наближення законодавства, заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції (2016-2019), перший заступник директора Урядового офісу з питань європейської інтеграції (2014-2016).

 

Має понад 15 років експертного та управлінського досвіду. Працював у Секретаріаті Кабінету Міністрів, Урядовому офісі з європейської інтеграції, Державному департаменті з адаптації законодавства, Міністерстві юстиції.

 

За освітою юрист-міжнародник зі спеціалізацією – право Європейського Союзу.

Алла Джунь

Має більше 17 років юридичного досвіду, включаючи правові дослідження, підготовку законодавчих актів, розробку концептуального бачення реформ з точки зору юридичного процесу та правового забезпечення.

 

Алла є одним із провідних експертів України у з питань європейської інтеграції та наближення українського законодавства до права ЄС у різних галузях, включаючи сталий розвиток, охорону довкілля, енергетику, транспорт, торгівлю та правила конкуренції.

 

Алла Джунь отримала ступінь магістра права у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

 

В рамках діяльності у Центрі перспективних ініціатив та досліджень, Алла фокусується на комунікаційно-просвітницьких проектах щодо сталого розвитку та на експертизі українського законодавства на відповідність праву ЄС.

 

Публікації авторки.

Світлана Сушко

Фахівець в галузі промислового забруднення та імплементації права ЄС, експерт Команди підтримки реформ при Міністерстві екології та природних ресурсів України.

 

Має досвід роботи у державних, приватних та громадських організаціях екологічного спрямування, організації навчальних тренінгів на екологічну тематику та права ЄС.

 

Отримала ступінь магістра права та спеціаліста з менеджменту економіки (спеціальність – економіка підприємства). Очолювала відділ залучення інвестицій у місті Калуш Івано-Франківської області. Досвід роботи з міжнародними проектами – з 2005 року.

Проекти, реалізовані випускниками Публікації випускників програми